HELICOIL®plus vytváří vysoce pevné závity, tím že síly přenáší v závitu z boku na bok. Je to systém vysoké spolehlivosti, pro který jsou přihlášena německá
a mezinárodní ochranná práva a který je dostupný na celém světě.

Video - HELICOIL

Ukázka aplikace

Ukázka aplikace závitové vložky HELICOIL®plus. Vytváří vysoce pevné závity, tím že síly přenáší v závitu z boku na bok. Je to systém vysoké spolehlivosti, pro který jsou přihlášena německá a mezinárodní ochranná práva a který je dostupný na celém světě.

Automatický systém aplikace

Paralelní stojan typ PR-E pro HELICOIL® a HELICOIL® plus montážní nářadí 3-osový paralelní stojan s kontrolou dráhy pro rychlejší, procesně jistější a ruční nalezení pozice pro HELICOIL® plus montážní nástroj. Stojan typu PR-E je univerzální, flexibilní a cenově dostupný systém, který umožňuje sledování dosažené pozice podle volně programovatelné předlohy.

Helicoil Tang Free system

Novinka v aplikaci závitových vložek HELICOIL® plus. Závitová vložka HELICOIL® tangfree může být namontována bez unášecího čepu - bez ulamování a odstraňování čepu. To umožňuje dokonce oboustrannou montáž bez speciálního centrování montáže.
Oficiální prezentace patentovaného produktu HELICOIL®plus
Copyright (c) 2010 arsyline.cz | xHTML | CSS